کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

هشدار ماکرون نسبت به رشد ناسیونالیسم در اروپا

رئیس‌جمهور فرانسه تاکید کرد، مبارزه میان ناسیونالیست‌ها و ترقی خواهان در کانون انتخابات پارلمانی سال آتی اتحادیه اروپا قرار دارد؛ نقطه عطفی که آینده اروپا را تع ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی دیدار با پنس را در آخرین دقیقه لغو کرد / واشنگتن

مقام‌های آمریکایی اعلام کردند، کره‌شمالی دیداری را که قرار بود در حاشیه بازی‌های المپیک زمستانی کره‌جنوبی میان هیأت‌هایی از واشنگتن و پیونگ‌یانگ برگزار..

ادامه مطلب

‌صدای انفجار در پایتخت عربستان شنیده شد / رویترز

این رسانه همچنین به نقل از محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک برکان اچ2 به سمت ریاض پایتخت عربستان خبر داد. ..

ادامه مطلب

خواند! ، زباله&quot، ترامپ برندگان قرعه‌کشی لاتاری اقامت در آمریکا را &quot

به گزارش ایسنا از اسپوتنیک، دونالد ترامپ در مراسم خوش حالی فارغ التحصیلی دانشجویان آکادمی اداره تحقیقات فدرال آمریکا، اف بی آی گفت: قرعه کشی لاتاری در ..

ادامه مطلب

با تصمیم ترامپ در مورد قدس، آمریکا شریک خونریزی‌هاست / اردوغان

رئیس‌جمهور ترکیه با اشاره به تصمیم اخیر ترامپ راجع به قدس گفت: ظلم و ستم در قدس تا ابد ادامه نخواهد یافت. با این تصمیم ترامپ آمریکا در خونریزی‌ها شریک است..

ادامه مطلب

تلاش روسیه جهت بازگرداندن کودکان این کشور از چنگال داعش

مقامات روسیه همچنان در تلاشند تا زمینه بازگشت 48 کودک روسی از موصل را به این کشور را فراهم کنند.  تلاش روسیه جهت بازگرداندن کودکان ای..

ادامه مطلب

میزان محبوبیت ترامپ همچنان سیر نزولی دارد

نتایج تازه ترین نظرسنجی حاکی از آن است که اکثر آمریکایی‌ها از عملکرد ترامپ در کاخ سفید رضایت ندارند. میزان محبوبیت ترامپ همچنان سیر نزولی..

ادامه مطلب

عکس) + چالش دامن کوتاه در عربستان (

یک زن جوان عربستانی که خود را ” خلود مدل” معرفی کرده منشتر شدن یک ویدئوی کوتاه و جنجالی بحث های گسترده ای در فضای رسانه ای این کشور باعث ش..

ادامه مطلب