کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز وب‌گردی همسرش قاتل است , من باجناقم را نکشتم

مرد میانسال که به اتهام قتل باجناقش در زندان به سر می‌برد، بعد از یک سال، اعترافاتش را بعد گرفت و مدعی شد در معامله‌ای با همسر مقتول، جنایت را پذیرفته هست.

همسرش قاتل است , من باجناقم را نکشتم

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مرد میانسال که به اتهام قتل باجناقش در زندان به سر می برد، بعد از یک سال، اعترافاتش را بعد گرفت و مدعی شد در معامله ای با همسر مقتول، جنایت را پذیرفته هست.

عبارات مهم : ایران
۲۵ اردیبهشت سال گذشته، خبر قتل مردی در محله سعادت آباد تهران، بازپرس خاص قتل و تیم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران را به محل جنایت کشاند. بررسی های مقدماتی نشان می داد قربانی مو جوگندمی، با ضربه جسمی نوک تیز، هنگامی که در خواب بوده به قتل رسیده هست. همسر مقتول که تن ها شاهد جنایت بود، به کارآگاهان گفت: «۱۰ روز قبل شوهر خواهرم «پرویز» به منزل ما آمد و گفت: با خواهرم مسئله پیدا کرده و، چون بدون کار بود از شوهرم «شایان» خواست تا برایش کاری دست و پا کند. چند روزی در منزل ما بود تا اینکه صبحگاه امروز با صدای فریاد همسرم از خواب پریدم. همان موقع پرویز را دیدم که با چاقویی خون آلود در دستش روی سینه شوهرم نشسته هست. هنگامی که مرا دید به طرفم حمله ور شد و خواست خفه ام کند که دستش را گاز گرفتم و رهایم کرد. او که معتاد بود در چشم به هم زدنی همه طلا ها و پول هایم را با خود برد و فرار کرد. لحظاتی بعد هم از همسایه ها کمک خواستم.»
با بیانات این زن تحقیقات جهت دستگیری پرویز شروع شد، ولی مرد میانسال صبح روز بعد از جنایت با پای خود نزد پلیس رفت و به قتل اعتراف کرد. با اعتراف های صریح متهم و بازسازی صحنه جنایت، پرونده جهت پیگیری به دادگاه کیفری پایتخت کشور عزیزمان ایران ارجاع شد. ولی پرویز در حضور قضات، قتل را انکار کرد و مدعی شدفریب وعده های مالی همسر مقتول را خورده و به همین خاطر قتل را به گردن گرفته هست.

در پی اعترافات تازه متهم، پرونده جهت پیگیری مجدد به شعبه سوم دادسرای امور جنایی ارجاع شد. متهم هنگامی که در برابر بازپرس محسن مدیرروستا ایستاد، گفت: «من قاتل نیستم. شب اتفاق شایان و همسرش را به محل عروسی رساندم و خودم به سراغ خرید تریاک رفتم. بعد از مصرف مواد دنبالشان رفتم و شب در منزل آن ها ماندم. شایان و همسرش مدت ها بود که با هم اختلاف داشتند و حتی همسایه ها نیز از این عنوان خبر داشتند. خواهر زنم در یک بیمارستان کار می کرد و موقعیت خوبی داشت، ولی شایان همواره در حرف هایش، او را تحقیر می کرد. من هر لحظه این واکنش‌ها بد او را گوشزد می کردم، ولی گوشش بدهکار نبود. آن شب مثل بقیه شب ها با شایان در یک اتاق خوابیدم. ولی صبح هنگامی که با فریاد ش از خواب پریدم خواهرزنم را دیدم که با چاقویی خونین بالای سرش بود. رنگش پریده بود. من هم حسابی ترسیده بودم. فوری برایش آب آوردم. شایان کشته شده است بود و خواهر زنم دستپاچه و دلواپس بود. او به من گفت: اگر قتل را بپذیرم حاضر است هر چه طلا و پول نقد داخل منزل دارد به من بدهد. حتی گفت: ٢٠٠ میلیون تومان به حسابم واریز می کند و پول اجاره منزل پسرم را هم می دهد. من هم که تمام زندگی ام را باخته بودم پیشنهادش را قبول کردم. فردای آن روز هنگامی که خبر قتل شایان را در روزنامه ها خواندم تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم. ولی او در طول این یک سال هیچ کدام از وعده هایش را عملی نکرد و به همین خاطر تصمیم گرفتم واقعیت را بگویم.»

متهم در دفاع از خود ادامه داد: «اگر من قاتل بودم او را هم که تن ها شاهد ماجرا بود می کشتم. از طرفی همسر شایان گفته که من می خواستم خفه اش کنم. ولی اگر این طور بود که او گفته، بعد آیا زمانی که از آپارتمان خارج شدم و دو مرد همسایه مرا دیدند او سکوت کرده بود.» باتوجه به بیانات متهم، بازپرس مدیرروستا دستور مواجهه حضوری همسر شایان و متهم پرونده را صادر کرد تا ابهام های موجود در پرونده فاش شود.

منبع:روزنامه کشور عزیزمان ایران

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | پرونده | قتل | همسر کشی | مقتول | جنایت | باجناق

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog