کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز فارس شکوفایی توانمندی های کودکان و نوجوانان در کانون فراهم می شود

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: کانون پرورش زمینه شکوفایی و بروز توانمندی های کودکان و نوجوانان را فراهم می کند .

شکوفایی توانمندی های کودکان و نوجوانان در کانون فراهم می شود

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ مهناز احمدی، مشاور وزیر آموزش و پرورش، با حضور در اداره کل کانون فارس و مرکز فرهنگی هنری شماره 3 شیراز، با فعالیت ها و وظایف کانون آشنا شد.

عبارات مهم : آموزش
مهناز احمدی گفت: با وجود همه مشکل های کار و پرسشها معیشتی، این واقعیت مایه افتخار است که معلمان و مربیان، بااهمیت ترین قشر اهل فرهنگ تلقی می شوند و بالاترین مرتبه اعتماد عمومی مردم و خانواده ها به آنان تعلق دارد.

وی ادامه داد: هیچ چیز با این سرمایه ارزشمند برابری نمی کند که از سالیان دور تا کنون، جامعه ما نسبت به صداقت و دلسوزی معلمان یا اهمیت تلاش فداکارانه آنان کمترین تردیدی به خود راه نداده و نمی دهد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: هرچند کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان متکفل آموزش رسمی نسل نوپای میهن نیست، ولی نمی توان این عنوان مهم را نادیده گرفت که مسئولان و مربیان کانون به شکلی دیگر و با کیفیتی متفاوت و عمیق، خود را وقف بالیدن و پرورش نسل کودک و نوجوان کرده اند.

وی اظهار کرد: اگر در مدرسه آموزش های پایه همگانی نشانه است و این آموزش ها در قالب های ساختار یافته جلوه می کند، کانون به همت مربیان هنرمند و خلاق خود، می کوشد تا به شیوه های متنوع و روزآمد، همواره یادگیری را جهت مخاطبان لذت بخش کند و زمینه شکوفایی استعدادها و بروز توانمندی های کودکان و نوجوانان فراهم کند.

احمدی قول کمک داد که در رابطه با مشکل های کار و عوض کردن اوضاع استخدامی و پرسشها معیشتی مربیان با وزیر آموزش و پرورش گفتگو کند.

انتهای پیام/ن

واژه های کلیدی: آموزش | کودکان | نوجوانان | شکوفایی توانمندی های کودکان | کودکان و نوجوانان | مشاور وزیر آموزش و پرورش | کانون پرورش | شیراز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog