کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز سیاسی دولت بهتر است سند تحول بنیادین را اجرایی کند ، مجلس از اجرای سند 2030 جلوگیری می‌کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: سند 2030 از منظر کمیسیون آموزش و تحقیقات رد است و مجلس از اجرای آن جلوگیری خواهد کرد.

دولت بهتر است سند تحول بنیادین را اجرایی کند ، مجلس از اجرای سند 2030 جلوگیری می‌کند

محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه تحریریه سایت جوان، به عنوان پذیرش سند 2030 به وسیله آموزش و پرورش تصویر العمل نشان داد.
وی افزود: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به مراحل از سند مذکور بهتر است لذا دولت به جای اینکه به پذیرش سند 2030 تن دهد باید کمیته و راهکارهای اجرای سند تحول بنیادین را فراهم می ساخت.

عبارات مهم : آموزش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تغییرات سند 2030 از سوی آموزش و پرورش گفت: این سند به نوعی سبک زندگی خاصی را ترویج می کند ولی پرسش این است که طرف برابر قادر به عوض کردن در سند 2030 خواهد بود یا خیر؟ و این اینکه بعضی قصد دور زدن بعضی پرسشها را دارند.
وی تأکید کرد: اعتقاد دارم کشورهای سلطه در صدد این هستند که کشور عزیزمان ایران را در صورت عدم اجرای سند 2030 تحریم کنند و دست به چنین کارهایی می زنند.
ابطحی با بیان اینکه هر سند بین المللی باید به تصویب مجلس برسد، گفت: دولت در بعضی موارد دست به کارها محرمانه می زند باید بگویم دولت در این زمینه تاکنون به مجلس چیزی را ارائه نکرده است تا اینکه ما در قالب نمایندگان مجلس به این مسئله ورود کردیم که ان شاءالله امروز بعدازظهر هم عنوان سند 2030 در کمیسیون آموزش و تحقیقات پیگیری خواهد شد.
وی با بیان اینکه سند 2030 از منظر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رد شده است هست، اظهار داشت: ما به هیچ وجه این سند را قبول نداریم و از اجرای آن جلوگیری خواهیم کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آموزش | تحقیقات | جلوگیری | کمیسیون | ابطحی | عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس | سند2030 |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog