کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز اصفهان کار کردن در روستا‌ها به مراتب سخت‌تر از شهر است

کار کردن در روستا‌ها به مراتب سخت‌تر از شهر هست، مردم دِه به ازای یک دوستی کوچک قدر‌شناسی بسیاری دارند و باید قدر خود را بدانیم که جهت چنین افرادی در حال خ

کار کردن در روستا‌ها به مراتب سخت‌تر از شهر است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،، مدیر فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی در مجمع سالیانه هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان اظهار داشت: محور تمام تلاش ها و موفقیت ها، همکاری در هیأت های ورزشی در اصفهان هست، به واسطه تفکر ارزشی حاکم بر فعالیت های ورزش روستایی، بانوان در مسابقه های ورزشی حضور دارند و این وقت نیز به وجود آمده است که مردها به توانمندی بانوان ببالند.

غلام رضا جعفری افزود: فعالیت های هیأت های ورزش روستایی در برابر هیچ فدراسیونی نیست و جهت صیانت از حقوق روستاییان هست، با توجه به اقبالی که در بین جوانان در دِه ها وجود دارد، باید برنامه و نشانه خاصی را داشته باشیم که این امکان به وجود بیاید، جهت معرفی ارزش های فرهنگی که در قالب ورزش هاس سنتی و بازی های بومی و محلی هست، کارها زیادی در استان اصفهان صورت گرفته است.

عیسی بهمنی نیز در این مجمع اظهار داشت: کار کردن در دِه ها به مراتب سخت تر از شهر هست، مردم دِه به ازای یک دوستی کوچک قدر شناسی بسیاری دارند و باید قدر خود را بدانیم که جهت چنین افرادی در حال خدمت هستیم.

وی خاطر نشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان همراهی خوبی داشته هست، باید سکون را در جامعه زنان روستایی از بین ببریم، آسیبی که گریبان گیر زنان روستایی شده است هست، کم تحرکی هست، هیأت ورزش روستایی باید برنامه هایی داشته باشد که زنان در دِه ها را مجبور به تحرک کند.

کار کردن در روستا‌ها به مراتب سخت‌تر از شهر است

مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان بیان داشت: در دولت نگاه خاصی به دِه ها شده است هست، 150 مکان را در دِه ها به محلی جهت ورزش کردن تبدیل کرده ایم، مسؤولان باید نخبگان ورزشی را در شهرستان خود پیدا کنند و قهرمان پرور باشند.

گفتنی است مجمع سالیانه هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی استان اصفهان با حضور جمعی از مسؤولان برگزار شد که در این جلسه مدیر کل اداره ورزش و جوانان اصفهان، مدیر فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی و مدیر کل دفتر امور روستایی استانداری اصفهان به بررسی پرسشها ورزش روستایی و اهمیت آن پرداختند.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: فعالیت | اصفهان | جوانان | برگزاری مجمع سالیانه هیأت ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی | استان اصفهان | کار کردن در روستا‌ها | سخت‌تر از شهر است |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog