کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز اخبار اجتماعی افزایش دمای 7 درجه‌ای در سواحل دریای خزر بارش شدید باران در ساری ، بار

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به زیاد کردن 4تا 7 درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر، گفت: فردا (جمعه 11 خرداد) بارش باران در شمال قزوین، الب

افزایش دمای 7 درجه‌ای در سواحل دریای خزر بارش شدید باران در ساری ، بار

بارش شدید در قزوین، البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان/افزایش دمای 7 درجه ای در سواحل دریای خزر بارش شدید باران در ساری

عبارات مهم : ایران

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به زیاد کردن 4تا 7 درجه ای دما در سواحل دریای خزر، گفت: فردا (جمعه 11 خرداد) بارش باران در شمال قزوین، البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان شدید خواهد بود.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، با ادامه فعالیت سامانه بارشی امروز در شمال غرب ، غرب ، دامنه های جنوبی البرز و بخش هایی از مرکز کشور رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت آینده نگری می شود، همچنین امروز بارش ها در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بعضی نقاط اردبیل و ارتفاعات البرز شدت بیشتری خواهد داشت.

وی ادامه داد: از بعداز ظهر امروز با شکل گیری جریانات جنوبی در سواحل دریای خزر زیاد کردن دما حدود 4تا 7 درجه ای آینده نگری می شود و وزش باد جنوبی در سواحل غربی خزر و اردبیل دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش دمای 7 درجه‌ای در سواحل دریای خزر بارش شدید باران در ساری ، بار

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: این سامانه فردا (جمعه 11 خرداد) در غرب، دامنه های جنوبی البرز، بخش هایی از شمال غرب، مرکز و تا آخرهای وقت این روز در شمال شرق کشور فعال بوده و باعث رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در این مناطق خواهد شد.

وظیفه با اشاره به اینکه شدت بارش باران در روز جمعه در ارتفاعات البرز در شمال قزوین، البرز، پایتخت کشور عزیزمان ایران و سمنان خواهد بود، گفت: روز شنبه (12 خرداد) با تقویت جریانات شمالی در استان های شمالی دریای خزر کم کردن 5 تا 7 درجه ای دمای هوا آینده نگری می شود. همچنین رگبار و رعد و برق و در بعضی نقاط این استان ها وزش باد شدید خواهیم داشت. افزون بر این در روز شنبه در شمال شرق، بخش هایی از شمال غرب، دامنه های جنوب البرز و غرب کشور رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی با اشاره به زیاد کردن 4تا 7 درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر، گفت: فردا (جمعه 11 خرداد) بارش باران در شمال قزوین، الب

وی همچنین با بیان اینکه طی سه روز آینده شرق دریای عمان و بخش های مرکزی خلیج فارس مواج خواهد بود، اظهارکرد: در سه روز آینده احتمال شکل گیری توده غبار روی کشور عراق و نفوذ آن به مرزهای غرب و جنوب غرب کشور وجود خواهد داشت.

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی در آخر راجع به شرایط آب و هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران طی دو روز آینده گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا (11 خرداد) نیمه ابری در بعدازظهر زیاد کردن ابر، گاهی وزش باد شدید و رگبار و رعدو برق آینده نگری می شود. بیشترین و کمترین دمای پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز آینده 33 و 20 درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز شنبه 12 خرداد کمی ابری در بعدازظهر زیاد کردن ابر، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با زیاد کردن باد با بیشترین و کمترین دمای 32 و 19 درجه سانتیگراد خواهد بود.

افزایش دمای 7 درجه‌ای در سواحل دریای خزر بارش شدید باران در ساری ، بار

واژه های کلیدی: ایران | باران | دریای خزر | هوای پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog