کشتی بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی

کشتی: بازار شیراز میلیون سکه بهار آزادی قیمت طلا و سکه بازار شیراز یکشنبه 3 اردیبهشت ماه خرید و فروش

گت بلاگز اجتماعی ادعای پیگیری برطرف فیلتر از طریق مراجع بالادستی خلاف واقع است ، سایت کارو

خرم آبادی معاون دادستان کل کشور در رابطه با اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تعطیلی سایت کارورزی با دستور مرجع قضایی بدون هرگونه تحقیق و مذاک

ادعای پیگیری برطرف فیلتر از طریق مراجع بالادستی خلاف واقع است ، سایت کارو

به گزارش گروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در امور اینترنت به ارایه توضیحاتی در رابطه با اطلاعیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر «تعطیلی سایت کارورزی با دستور مرجع قضایی بدون هرگونه تحقیق و مذاکره»، پرداخت و اظهار داشت: سایت کارورزی به وسیله مرجع قضایی فیلتر نشده بلکه در اجرای دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است است.
وی تصریح کرد: متاسفانه وزارت کار تفاوت بین دستگاه قضایی و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه را تشخیص نمی دهد که چنین اطلاعیه خلاف واقعی صادر می کند.

عبارات مهم : اطلاعیه

معاون دادستان کل کشور با بیان اینکه سایت کارورزی به استناد ماده ۳۳ قانون انتخابات ریاست جمهوری که تطمیع در امر انتخابات را منع کرده فیلتر شده است هست، افزود: وزارت کار نباید دقیقا بعد از فیلتر شدن سایت کارانه که متعلق به یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود و همزمان با تبلیغات انتخابات و هماهنگ با وعده های انتخاباتی مدیر جمهور با عجله به راه اندازی این سایت اقدام می کرد.
وی با تاکید بر این توصیه که علی رغم ادعای مطروحه در اطلاعیه وزارت کار، دستور فیلتر سایت کارورزی طی نامه ای رسمی در تاریخ ۲۴ / ۲ / ۹۶ به وزیر محترم کار ابلاغ شده است هست، گفت: وزیرکار هم بعد از ابلاغ این نامه با دادستان محترم کل کشور تماس گرفته و مذاکره کرده و بعد از انجام مذاکره فعالیت سایت متوقف شده است است.
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه سایت کارورزی مانند سایت کارانه مصداق جرم شروع به تطمیع در امر انتخابات تشخیص داده شده است هست، ادامه داد: وفق موازین حقوقی نه تنها راه اندازی سایت کارورزی بلکه بسیاری از کارها دیگر مانند برقراری مجدد یارانه های قطع شده است که در دوره تبلیغات انتخابات انجام شد از مصادیق جرم تطمیع در امر انتخابات است اما، به این علت که ارتباطی به اینترنت و حوزه مسئولیت کاری این معاونت نداشته اقدامی انجام نشده است.
خرم آبادی در آخر خاطرنشان کرد: آن قسمت از اطلاعیه وزارت کار در رابطه با ادعای پیگیری برطرف فیلتر این سایت از طریق مراجع بالادستی نیز خلاف واقع هست؛ چراکه از همان ابتدا طی نامه رسمی به وزیر کار ابلاغ شد که این سایت صرفا تا تاریخ ۳۰ / ۰۲ / ۹۶ فیلتر است و از تاریخ 30 اردیبهشت ماه برطرف فیلتر شده است است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اطلاعیه | انتخابات | فیلتر شدن | وزارت کار | دستگاه قضایی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار حقوقی و قضایی | عبدالصمد خرم آبادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog